Hakkımızda

Hakkımızda

 Avşa Rehberim Avşa bölgesini tanıtmak için hazırlanmıştır. Sitemizde Avşa ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Sitemizde Avşa resimleri ve fotoğraflara yer verilmektedir. Avşa’ya ulaşım, aktiviteler, yeme içme gibi konularda makaleler bulabilirsiniz.

Avşa’da bulunan otel, motel ve pansiyonlar hakkında elimizden geldiğince sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Ayrıca sitemizde bulunan otel ve pansiyon reklamlarından ilgili işletmeleri arıyarak daha ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Sitemizde bulunan reklamlar sadece işletmeyi tanıtım amacı ile hazırlanmış olup. Avşa Rehberim sitesi ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Gösterdikleri kalite ve hizmetler ile ilgimizin olmadığını ve bu konulardaki gerek olumlu yorumlarınızı gerekse olumsuz davranışlarını direk kendileri ile görüömenizi tavsiye ederiz.

 

www.avsarehberim.com  Avşadaki pansiyon ve konaklama yerleri hakkında ziyaretçilerimize bilgi sahibi olması ve  kendilerini tanıtabilmeleri için pansiyon ve konaklama yetkilileri ile müşterileri arasşnda bir köprü görevi üstlenmek için kurulmuştur.

Web sitemize reklam vermek için veya görüş ve önerileriniz için alttaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 

Mail : avsa@avsarehberim.com

Tel  : 0555 507 23 69 

 

 

Yasal Uyarı

 

  • avsarehberim.com üzerinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerişin hakkı saklıdır. Yazılı ve görsel içeriğin, yazılı izin alınmaksızın kullanılması kesinlikle yasaktır.

  • Her türlü bilgi için bize iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  • avsarehberim.com, tesisleri tesislerin verdikleri bilgiler ve görsel malzemeler ile tanıtan bir rehber sitedir.

  • Tesislerin vermiş oldukları bilgiler ve görsel malzemelerin doğruluğu hakkında tüm sorumluluk tesislere aittir. Bu konuda avsarehberim.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

  • avsarehberim.com tesislerin vermiş olduğu bilgiler ve görsellerde site üyeleri ve ziyaretçilerini yanıltıcı ve tutarsız bilgiler saptaması durumunda tesisin üyeliğini tek taraflı olarak sona erdirme hakkını saklı tutar.

  • avsarehberim.com site üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar.

  • avsarehberim.com üzerinde yayınlanan tüm resim ve yazılar, yazılı onay almaksızın kopyalanamaz, ççoğaltılamaz, basılamaz ve kullanılamaz.

  • avsarehberim.com yapılan konaklama taleplerine sadece aracılık etmektedir, talebin onaylanması ilgili tesisin sorumluluğundadır.


Keyifli tatiller dileriz.